• Domů
  • CS3mm EPDM O-KROUŽEK ID 26/27/28/29/30/37.47/37*3 mm50PCS O-Kroužek Těsnění Výfuku Držák Pryžové Izolační Průchodky ORING

  • Číslo Modelu: tloušťka 3x26/27/28/29/30/37.47/37/38 mm
  • Tvar: Kroužek Těsnění
  • Materiál: Ethylen-Propylen-Dien Monomeru
  • Značka: FUSHI
  • Standardní nebo Nestandardní: STANDARDNÍ

O-kroužek Těsnění Zásady

O-kroužky jsou bi-directional těsnění, kruhový tvar a průřez. O-kroužky jsou obvykle vyrobeny z pružného materiálu, ale mohou být vyrobeny z jiných materiálů, jako jsou PTFE nebo kovu. O-kroužek těsnění prostřednictvím deformace těsnění materiál o instalaci a mediální tlak, aby uzavřít mezeru mezi páření komponenty. Vyšší systém tlaku může dojít k deformaci přes propast, známý jako vytlačování, což vede k selhání těsnění. Výběr těžší, materiál těsnění nebo instalaci kroužků na podporu O-kroužek může zmírnit tento problém.

Způsob provozu O-Kroužky jsou dvojčinný sealingelements. Inital efektu,který působí v aradialora xial směru v závislosti na instalaci, dává O-Kroužek jeho počáteční těsnicí schopnosti.Tyto síly jsou umístěny v systému tlak na vytvoření celková uzavírací síla, která zvyšuje jako systeme tlak zvyšuje (Obrázek 2). Pod tlakem, O-Kroužek se chová v asimilar cestu do kapaliny s vysokým povrchovým napětím. Tlak je přenášen rovnoměrně do všech směrů.

EPDM (Ethylen-Propylen-Dien Monomer O-Kroužek):

EPDM O-kroužek v auto díly, hygienické potřeby, zdravotnické zařízení, námořní zařízení, ropná zařízení, telekomunikační zařízení, přístroje, stroje a další průmyslové obory jsou široce používány. Použití teplotní rozsah: -50 až 150 °C Použití O-Kroužek se používá převážně pro statické aplikace těsnění: - Jako aradial statické těsnění, např. pro pouzdra, kryty, potrubí, válce - Jako axiální statické těsnění, např. pro příruby, desky, čepice. O-Kroužky v dynamické aplikace se doporučuje pouze pro střední provozní podmínky.Jsou omezeny rychlostí a tlaku, proti které jsou na pečeti: - Forlow povinnost utěsnění reciprocatingpistons, tyče, válečky, atd. - Pro utěsnění slowlypivoting,r otating nebo spirálové pohyby na hřídele, vřetena,otočné převodovka leadthroughs, atd.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: epdm o-kroužku, pryž epdm, pryž, oring gumová 60mm, silikonové těsnění pro zvětšení penisu čerpadlo, 28mm tlumiče, o kroužek gumové, epdm kroužek, pcp oring, epdm pryže.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.