• Domů
  • E-IMAGE GH03F 5KG medvěd kamera video foto hydraulichead tekutiny Panoramatické hlavy na stativ monopod DSLR Videokamera natáčení

  • Značka: DF DIGITALFOTO
  • Materiál: Hliník
  • Balíček: Ano
  • Max Nosnost: 5kg
  • Číslo Modelu: GH03F
  • barva: černá
  • Původ: KN(Původu)
  • Hmotnost: 1200g

Ti-Obraz GH03 Fluidní Hlavou s Plochou Basesupports fotoaparáty a příslušenství o hmotnosti až 11 liber. Na GH03 vedoucí funkce Easy Lock Podstavec systém, který kombinuje nastavení vyvážení posuvných podstavec s lehkostí rychloupínací systém. To poskytuje pevnou protiváhu nastavení, které pomáhá tekutiny hlavu, podporovat zatížení až 11 liber a nebude vás nutit do boje hlavy při práci s lehké kamerové systémy.

Variabilní náklon drag umožňuje nastavit tekutiny hlavu, aby vyhovoval vašim styl natáčení, nebo potřeby výstřelu. Vedoucí funkce vestavěný 1/4"-20 příslušenství k dispozici zásuvka pro monitor podpora paže nebo jiné příslušenství položky a nezávislé pan a tilt zámky. Hlava obsahuje vodováhu, panhandle rozety na levé a pravé straně hlavy (jeden pás je součástí dodávky), a 1/4"-20 závitem příslušenství zásuvka pro použití s volitelným příslušenstvím.

Fluidní hlava má plochou základnu s 3/8"-16 závitem montážní otvor. To vám umožní připojit jej na stativ nohy s 3/8"-16 závitem upevňovací šroub, nebo 1/4"-20 šroub s volitelným adaptérem. Můžete také připojit volitelný výložník paže nebo fotoaparátu posuvníky, které podporují plochou základnu hlavy.

Můžete připojit hlavu k volitelné půl-míč systém získat míč-nivelační schopnosti, a pak se rychle přepnout zpět na plochou základnu pro situace, které vyžadují montáž.

Easy Lock podstavec poskytuje rovnováhu rozsah nastavení související s posuvnými rovnováhu desku, ale spojuje v sobě snadné a rychlé uvolnění, jak můžete pop fotoaparátu (na Easy Lock plate) do horní části kapaliny hlavu, aniž by na podporu fotoaparátu, zatímco čekají, až talíř s hlavou. Snadné pop-v, že zůstanou v bezpečí, dokud budete uvolněte jej, a udržovat posuvné úpravy vyvážení.

Snadné Zamknout kameru deska nabízí řízené saně s zatahovací vodící kolík a podporuje 1/4"-20 a 3/8"-16 fotoaparát tie-down šrouby (součástí balení).

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: k stativ, víra, benro rukojeť, andoer oficiální, bt100, pan tilt automatické motorizované, gimbal hlava stativu, induro stativ hlavu, zaměřené míč hlavou, hlava stativu video.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.