• Domů
  • USB Nabíječka pro Canon LC-E5E LC-E6E LC-E8E LC-E10E LC-E12E LC-E17 baterie Nabíječka

  • Typ: USB
  • Číslo Modelu: LP-E
  • Displej: No
  • Inteligentní Nabíjení: Ano
  • Značka: CONENSET
  • Použití: Fotoaparát
  • Rychlé nabíjení: No
  • Balíček: Ano
  • Baterie: 1

Úvod do hospodářské logistiky: 1.Cainiao Super Hospodářství (č. logistiky, sledování informací). Za normálních okolností, 35-45 dny může být dosaženo ve většině částí Ruska, 25-35 dní může být dosaženo ve většině částí Ukrajiny a Běloruska, 35-55 dní může dosáhnout Evropě Řádně platit ve většině oblastí, přičemž ochrana: 35 dní od data úspěšného získání nebo obdržení zboží (rusky) / 55 dní (Evropské) ještě nedosáhla cílové země jako ztráty, vrácení peněz pro vás. 2.Cainiao Urychlené Ekonomiky. Normální situace: 25-35 dnů může dosáhnout plné investic ve většině oblastí. Kompenzace ochrana: zboží nejsou ztraceny do cílové země do 35 dnů ode dne úspěšného zaplacení nebo přijetí. , vrátit peníze na vás. 3.Correos Hospodářství (logistika, sledování informací) Za normálních okolností, 20-25 dnů, může být dosaženo ve španělské pevniny. Výplata ochrana: zboží nejsou ztraceny do cílové země do 35 dnů ode dne úspěšného doručení nebo převzetí zboží. Peníze pro vás. 4.Yanwen Hospodářské Air Mail (bez sledování logistiky informace) Běžné situace: dorazit na místo určení kolem 16-35 dní, zvláštní případ: 35-60 dní k dosažení cíle. V případě, že zboží není dorazil v zemi určení po dobu 60 dnů od data úspěšného doručení nebo obdržení, zboží bude považováno za ztracené. Poznámka: (Pokud jste ve spěchu, vyberte si prosím standardní logistiky, plné sledování logistiky.)

Informatiom pro Nabíječka: název Produktu : USB Nabíječka Vstupní Napětí: DC 5V Výstupní Napětí: DC 8.4 V Výstupní Výkon: 500mA/h Pracovní Teplota: -40 až +60°C Barva: Černá Rozměr: 85×47×15 mm Hmotnost : 30 g Stav: Nový,záruka 1 rok! Produkt Návod k použití : Když se baterie bude nabíjet,mohl byste prosím potvrdit, + a - pól baterie, aby se zaměřila na + a - nabíječky.Nabíječka má indikátor světla: 1,kontrolka je modrá, když má baterie nelze nainstalovat na nabíječku. 2,indikátor svítí červeně, když je baterie třeba nainstalovat a nabít na nabíječce. 3,indikátor svítí modře, když je baterie plně nabít. 4,Pokud kontrolka nelze oživit,když nabíječku být zástrčku do zásuvky,pak nabíječka je chyba. 5,Pokud kontrolka vždy je modré,když nabíječku být zástrčku do zásuvky,pak baterie je chyba. O doručení Zásilku: Když si objednáte, prosím, vyberte způsob dopravy a zaplatit za objednávky včetně expediční poplatek. Budeme odeslání zboží do 2 dnů, jakmile vaše platba je dokončena. Nemáme uarantee dodací lhůty na všech mezinárodních zásilek v důsledku rozdílů v celní odbavení časy v jednotlivých zemích, které mohou ovlivnit, jak rychle se váš produkt je kontrolována. Vezměte prosím na vědomí, že kupující jsou odpovědní za všechny další celní poplatky, makléřských poplatků, cel a daní, pro dovoz do vaší země. Tyto dodatečné poplatky mohou být vybírány v době dodání. Nebudeme vrácení poplatků za dopravu pro odmítl zásilku. Náklady na dopravu nezahrnuje žádné dovozní daně, a kupující jsou odpovědné za cel. 1) . dodací lhůta: Budeme posílat zboží do 2 dnů, když se dostaneme vaši platbu. (Kromě dovolené) Prosím, ujistěte se, že vaše Sledujeme-online.cz adresa aktuální a podrobné. A pokud chcete změnit vaši dodací adresu, když umístíte objednávku, prosím, dejte nám vědět poprvé. Děkuji!!! Poté, co jsme poslal zboží, jsme vám e-mail informace o dopravě, stejně jako sledovací číslo. 2) Dodací lhůta: Obecně platí , že většina zemí dodací lhůta jsou níže , kvůli variace poštovní serivce v různých oblastech , v některých oblastech může trvat déle. Pokud jste se setkal problém , vítám zdarma padl, kontaktujte nás , odpovíme vám O platbu Platba: Platba musí být doručena do 2 pracovních dnů, pokud kupující kontaktoval nás s žádnou konkrétní důvody. Platba musí být provedena do 2 dnů od objednávky. Pokud nemůžete pokladně okamžitě po aukci blízko, prosím, počkejte několik minut a zkuste to znovu, platby musí být dokončena do 3 dnů. Zákaznický Servis Vaše spokojenost a pozitivní zpětnou vazbu, bude to náš nejlepší návratnost pro servírování. Pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, nechte nám své pozitivní zpětnou vazbu. Vaše zpětná vazba bude vysoce ocenil a pomůže nám sloužit vám lépe. Pokud nejste spokojeni s našimi produkty a služby, prosím, kontaktujte nás před odesláním negativní zpětnou vazbu. Jakmile je problém hlásil, všechny naše štáby se bude snažit nejlépe, aby vám pomohl ven z problému došlo. Děkuji vám za pochopení.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: canon lc-e10, baterie lp e10, baterie canon lp e17, aaa nabíječka, 5800mah baterie, canon cam nabíječka, e10 led, zub usb, baterie lithium, lp e12 nabíječka koupit.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.