• Domů
  • AIXXCO Bluetooth 5.0 Přenosné Audio Dongle EDR, A2DP SBC Nízká Latence USB Typ C-C Bezdrátový Adaptér pro Spínač PS4

  • Číslo Modelu: SW01
  • Balíček: Ano
  • Značka: AIXXCO
  • Standard Bluetooth: Bluetooth V5.0

Párování Metody

1) Když vysílač je připojen k herní konzoli, automaticky se zapne.

2) Dejte na Bluetooth sluchátka v blízkosti vysílače,nejlépe do 1 metru vzdálenosti.

3) Zapněte Bluetooth headset a nastavte ji do stavu párování, pak zapojte vysílač do Nintendo Spínač nebo PlayStation 4 herní konzole, vstoupit do párování stavu (bliká modrá kontrolka), a automaticky spárovat s náhlavní soupravou Bluetooth. Po párování úspěšné, modré světlo zůstane na.

4) Když vysílač je napájen znovu, to bude automaticky připojit Bluetooth headset, který byl úspěšně připojen naposledy.

5) Pokud jste double - klikněte na tlačítko párování na vysílači, to bude odpojte připojení Bluetooth a znovu-zadejte párovací status (modré světlo bliká). Natoto čas, double-klepněte na tlačítko párování tlačítko znovu, vysílač se automaticky připojí k předchozím Bluetooth headset.

Poznámky:

1) vysílač nepodporuje mikrofon funkce, a funkce mikrofonu sluchátek s mikrofony, bude také neplatný. Mikrofon příslušenství musí být zapojen při použití mikrofonu funkce.

2) vysílač podporuje pouze jeden-na-jednoho připojení. Pro bezpečnost, když je zapojen do Nintendo Switch herní konzole, nepodporuje hraní při nabíjení.

3) vysílač přijímá 2.4 g rádiový přenos signálu, prosím, nepoužívejte jej v blízkosti vysoce výkonných elektrických spotřebičů (např. Indukční Sporák a Mikrovlnná Trouba), aby nedošlo k vliv na normální použití tohoto produktu.

4) Pokud chcete používat vysílač na PlayStation 4 herní konzole, budete muset propojit vysílač s Typ-C na USB OTG Adaptér, nebo Kabel, nejprve připojte jej do PlayStation 4 herní konzole přes USB port, a pak spárovat s náhlavní soupravou Bluetooth.

5) Při připojení náhlavní soupravy Bluetooth s vysílačem, prosím, vypněte funkci Bluetooth z jiných zařízení, a zajistit, že Bluetooth headset je inpairing státu.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: 64gb micro, hry a kouře ps4, konektor ps4, bluetooth dostávají, wlan dongle usb, gs430 bluetooth adaptér, android rozvíjet, a2dp bluetooth, bitfunx dongle spínač, orico ssd.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.