• Domů
  • Krása Hvězdičkový Mini HIFU Ultrazvukové Bipolární RF pro Rádiové Frekvence Obličej Péče o Pleť Masér Hifu Proti Vráskám Kůže Zpřísnění Zařízení

  • Značka: Beauty Star
  • Materiál: Plastové
  • Název Položky: Mini Hifu Bipolární RF Kosmetický Přístroj
  • Napájecí Zdroj: elektrické
  • Původ: KN(Původu)
  • Technologie: HIFU, RF,

sta Mini Hifu Professsional Omlazení Obličeje Zaměřené Vysoké Frekvence Krásy Stroj Specifikace: Provozní vedoucí: Jeden úchyt Běh rychlost: 55W rozměry Výrobku: 230*105*98 mm Použitelné napětí: AC90-240V Léčby pozice: Čelo, oči, lícní kosti, jablka svalů, tváře, bradu a krk, jako jsou povislá kůže stárnutí jev. Funkce:

1. HIFU PRINCIP - použití high-energie, zaměřit se zacházet pozici, aby kožní tkáně generovat teplo, vytáhněte svalové vrstvy při utahování kůže, face-lift lze dosáhnout progresivní účinek.

2. JEDNA SONDA S 3 RŮZNÝMI HLOUBKA: 4,5 mm, 3.0 mm a 1.5 mm. Na základě různých kůže a hloubky, rozdílné zacházení sondy může být vybrán pro práci na různých částech kůže s dobrým efektem.

3. BEZPEČNÝ A neinvazivní,BEZ rekonvalescence: HIFU stroj s bezpečný provoz a žádné období zotavení,můžete jít do práce nebo na nákupy po operaci..

4. VÝHODA: Když HIFU funguje na hluboké kůže, energetické kontrakce stane, okamžitě a teplota buňky ve vnitřním kůži může rychle vzrůst na 60 až 70℃, což je nejlepší teplota na podporu rychlého reorganizaci a regeneraci kolagenových molekul;.

5. POUŽITELNÉ - pleť právě začala vstoupit stárnutí, monoterapie může pomoci urychlit aktivní buňky, účinek léčby je výraznější a trvalé.

Funkce: - Účinně napíná volné kůže - Zrušení profilu relaxace - Dlažby rovině textury, takže celý obličej dostane liftingový efekt - pleť jemnější - Zlepšit problémy, jako jsou tmavé žluté na obličeji - vaše pleť lesklý Teplé Tip: 1. Průměrné obličeje provozní doba je 30-45 minut. 2. Prosím, sundat všechny kovové předměty na těle před operací. 3. Nemusí pracovat na orbitální části. 4. Rozsáhlé akné nebo vřídek nejsou vhodné pro okamžité použití. 5. Kůže je alergické, doporučujeme, aby tento výrobek používat jeden týden po alergie končí. 6. Vyhněte operační kovové protézy částí. 7. Vždy mějte pracovní plochy ve vlhkém prostředí během provozu. 8. Vždy udržet sondu v blízkosti kůže. 9. Energie musí být upravena tak, od malých až po velké. 10. Vodu, olej a jiné médium nesmí proniknout do zařízení. 11. Neberte to nic obsahující alkohol. Balení Obsahuje: Hostitelského počítače*1 Záruční karta*1 Powerline*1 Návod*1

O plug: Tento stroj: US Plug,EuropenPlug. Pokud jste needBritish(UK), Plug,AustraliaPlug, zašleme vám další adaptér.

HIFU ( Vysoce intenzivní Zaměřený Ultrazvuk) Vlastní non-invazivní a zaměření pronikající výhodu. Pomocí HIFU technologie, může využít neinvazivní způsob (bez chirurgického zákroku nebo injekcí) jednat navržen tak, podkožní oblasti. Podkožní tkáně bude vyrábět transitent topení pod vysokofrekvenční vibrace, až na léčbu energie, které činí kožní tkáně opět obnovily. 2MHZ bipolární RF a LED světelné techniky, práce s energií na hluboké tkáně, aby se rozpustil tučnosti silně. Zatím to urychluje metabolismus, který pomáhá vylučování pro rozpuštěným tukem, aby se dobrý vliv tvář zeštíhlující a sochařství.

Recenze

Buďte první a napište svůj názor!

Hodnocení

Štítky: hifu vysokou stroje, ultrazvuk hifu f, hifu, držák hifu, sephora mini obličeje, plný frekvenční, radiofrekvenční přístroj, obličeje hifu, mini hifu, velké vysokofrekvenční stroj.

Podpora 24/7

Služby.

100% Moneyback

Návrat Výměny.

Po celém světě dopravu

Rychlé dodání.